Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 3-ban feltelepítettem...

A Sims 3-ban feltelepítettem a kiegészítőt, de mégis csak egy város van benne, miért van ez?

Figyelt kérdés
Ha volt már ilyen gondotok akkor légyszíves Írjatok, és ha tudtok segíteni akkor is! Köszi előre is!
2010. jan. 9. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
ha sunset valey-re gondolsz amikor ki lehet választani mindjá az elején akkor: mert a világ körül az vakációs kiegészítő egyiptomba,kínába párizsba soha nem tudsz lakni csak elutazhatsz oda mobil/internet segítségével. a három várost csak szerkeszteni tudod
2010. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de én ara gondoltam hogy sok helyen írják, hogy Sunset valey-n kívűl van még egy azt hiszem a neve:River valami, nem tudom a teljes nevét!
2010. jan. 10. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Riverview,és ezt a várost le kell tölteni.Ha eredeti az aéapjátékod,akkor a www.thesims3.comról letudod tölteni,ha nem eredeti,akkor nem tudom.
2010. jan. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*alapjátékod
2010. jan. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!