Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A world of tanks-ban meik a...

A world of tanks-ban meik a legjobb a három td közül többi? Lent.

Figyelt kérdés
foch 155,object 268,wt auf e100.

#World of Tanks #foch 155 #object 268 #wt auf e100
2014. júl. 19. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezek közül az Object megvolt, a Foch 155 megvan a WT E-100 pedig meg lesz.


Object: Kiváló nagy átütésű és pontos löveg. Mozgékonysága nem rossz és kiválóan lehet álcázni. Hátrány is meg előny is, hogy nem táras, de azért egy 152mm-es lövegtől a kb 14 másodperces töltés igazán jó szóval a tűzgyorsasággal sok gond szerintem nincs. Páncélja elég puha, de azért nem lehet csak úgy kapásból célzás nélkül rálőni mert könnyen gellert lehet kapni róla.


Foch 155: Tűzereje mesés. Átütése és sebzése nagyon jó és a 3-as tár is igazán klassz. 5 másodpercenként lő és ha maxot sebez akkor egy sok életes X-es tankot is ki lehet szedni egy tárral (nem egy WT-t lőttem ki így). Hátrány, hogy az újratöltés lassú (nekem 46 másodperc) ezért közelharcra nem ajánlom. Jó ha van mindig fedezék vagy fedezet. Páncélja szemből nagyon erős. A két kis kupola az igazán gyenge rész rajt egyedül, de a nagyon erős löveggel bíró gépek (főleg prém lőszerrel) azért át tudják lőni. Álcája remek (álcaháló és álca skill kötelező) mert ha jól el tudod rejteni még kis távolságból is nehezen veszik észre.


WT E-100: Ez nem volt meg így igazából nyilatkozni nem tudok róla. Nyilván nagyon jó mert sok van a játékban. Nem tudom a következő frissítésben lévő változtatások után milyen lesz. Itt is a tűzerő az egyik legjobb benne valamint, hogy forgó tornya van. A 128-as ágyú átütése és sebzése jó (bár a Fochtól meg az Objectől elmarad) és a 6-os tár amiből 2 másodpercenként lő önmagáért beszél. Újratöltése nagyon lassú és szinte ott lövik át ahol akarják főleg a tornyát ezzel előszeretettel kap kritikus sebzéseket. Élete a másik kettőhöz képest több, de nem sokkal. Ami viszont igazán rossz benne, hogy simán ki lehet szúrni ergó nem lehet olyan klasszik TD játékot játszani vele mint a másik kettővel igaz a látótávja az viszont az egyik legjobb. Mozgékonysága jó is meg nem is.


E három közül az összes jó érdemes mindegyik ágat kihúzni. Én leginkább a Focht ajánlanám.

2014. júl. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja szerintem is a foch lesz mert táras és jó a páncélja.amúgy kösz a választ sokat segített:)
2014. júl. 21. 10:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a waffentragert ajánlom
2014. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
még van teszt szerver, töltsd le, próbáld ki mind a 3at, azt meglátod melyik tetszik.
2014. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azért húznám a wt e100-at, mert az előtte lévő tankok, borsig, wt pz4, sturer emil, nashorn, mind-mind egy op td.
2014. júl. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
próba verizo után majd eldöl de szeritem foch a páncél és a tár miatt.
2014. júl. 24. 17:29
 7/8 HUN_Sector ***** válasza:

Talán még nem késtem el nagyon a válasszal.

A WT el fog veszteni egy lövedéket a 12,8 cm-es ágyúból, amit mindössze 2 másodperccel rövidebb töltésidővel kompenzálnak. Ez már a végleges, 9.2-es patch leírása.

Az alatta lévő wt pz IV és rhm-b is gyengítve lesz, általában nagyobb töltésidővel. Bár ez nem olyan húsba vágó. A garázsomban megvan egyébként, és durva kis tank, de kellenek fedező csapattársak a teljes sikerhez.


A ruszki td-kkel kapcsolatban nincs tízesem, de 8-astól nagyon nem szeretek velük összekerülni.


A foch 155 is megvan, s ha figyeled a WoT eu fórumot, akkor láthatod, hogy használhatatlan lett, senki sem játszik már vele. A páncélját lebutították, a percenkénti sebzéséért nem kapott újratöltési kompenzációt időben (2150 dpm), lassan szűkül, rettentő pontatlan a játékban, az oldaladat szemből akár 179 fokos szögből is át tudják ütni a kaliberszorzó miatt egy kv1s-el is (122mm). Elvették a nagy motort, így megszűnt a korábbi mozgékonysága is. Hamarosan jön a TD camo nerf, így az álcázásnak is annyi.


Menj inkább a WT ágra.

2014. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom hogy meik legyen de kössz a választ.
2014. júl. 29. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!