Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2-ben kaptam egy küldetés...

Alex/Lex kérdése:

Metin2-ben kaptam egy küldetést, de nem kapom amit kellene. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Vörös vaddisznót kell ölnöm, hogy agyagot adjon. 11-es szinten kaptam ezt a küldit, most már 14-es vagyok, de azóta se fejeztem be, mert nem kaptam. Annyit megöltem már, hogy azt nem tudom megszámolni. Szerintetek mit tegyek? Valakinek valamilyen tippje van esetleg? Ha valaki segít, azt nagyon megköszönném :)

Ui.: aki utálja a metin2-őt, vagy régen játszott és abbahagyta, és most már utálja, az ne írjon ide, én segítséget szeretnék, nem utálkozó kommenteket arról, hogy ki szerint hagyjam abba a játékot, ki nem szereti. Köszi.



#játék #Metin2 #agyag #vörös vaddisznó
2014. júl. 16. 03:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A szerver forumára írj. Tippre nem jó mob van megadva a questben, több alapjáraton keleti mmoban találkoztam ilyennel, de metint sose toltam.
2014. júl. 16. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy 19-es szinten adta be. Akkor már azon agyaltam, hogy törlöm a karit és csinálok újat(lehet jobban is jártam volna). Mást nem tudok mondani ha jó mobokat ölsz, mint hogy türelem.
2014. júl. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nézzed meg, hogy mit ölsz. Vörös vaddisznót kell ölni, és nem sima vaddisznót! Valószínűleg ez lehet a gond. Amúgy próbálkozzál csak, van oylan küldetés, ahol napokat kell ölni, mire megadja azt, ami kell. Ez a játék a kitartásról is szól.
2014. júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy ez az oldal segíthet a küdletésekben: [link]
2014. júl. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!