Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy üthetek nagyobbat a...

Hogy üthetek nagyobbat a spore ban?

Figyelt kérdés
Igaz, régi játék de mostanában letöltöttem a spore: galaktikus kalandok című játékot. Abban kellene segítség hogy az űrfázisban van egy olyan kaland hogy valami jeges bolygóról valami kislányt kell megmenteni miközben fertőzött betegek támadnak rád. Az a gond hogy elfutni előlük nem tudok ha harcba akarok szállni velük akkor meg simán legyőznek (és itt jön a lényeg) mert csak harapni tudok. Na most megnéztem youtube-on és aki játszott annak vagy 4-féle támadásai is voltak és pár ütésből leszedte őket. Lécci segítsetek ebben. Hogy lehet több támadási módot megszerezni?

2014. júl. 11. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Pakolj a lényedre több dolgot, aminek a harchoz is köze van.
2014. júl. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De azt meg hogy kell? Az anyabolygón ha belépek az egyik városnál a tervezőben akkor csak ruhákat meg díszeket lehet rá rakni.
2014. júl. 11. 18:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor rosszul lett felépítve a lényed.
2014. júl. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De már eleve úgy kezdtem hogy kihagytam a sejt és a lény fázist. (a lényfázissal van valami baj mert mindig kilép a játék ha sejtből át akarok menni lényfázisba, pedig régen működött). most hogy lehetne javítani űrfázisban? S.O.S
2014. júl. 11. 19:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Kicsit utána néztem, én is régen játszottam már vele. Elvileg vannak a karakterre agadható fegyverek, mint az acél karom stb. Ezeket ha jól értettem akkor kalandok után kapod. Nem tudsz ilyeneket feltenni magadnak?
2014. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát... már kaptam egy kalandnál (ez a 2. aminél elakadtam) egy úgynevezett méregpengét. De hogy hogy lehet felszerelni ??? azt nem tudom de azért köszi próbálgatom még valahogy mert biztos vagyok benne hogy ennyire nem cseszhették el ezt a játékot.
2014. júl. 11. 19:45
 7/9 anonim ***** válasza:
jobb alsó sarokban az életerőd felett van egy ikon és ha arra rákattintasz,akkor megjelenik a lényed.utána bal alsó sarokban ki van írva hogy "belépés a szépítőbe"és arra is rányomsz,aztán ráadhatod a kapitányodra amit kell. sok sikert :)
2014. júl. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi sikerult
2014. júl. 14. 09:27
 9/9 anonim ***** válasza:
nincs mit :)
2014. júl. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!