Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Seemta-n aki jártas tudna e...

Seemta-n aki jártas tudna e valaki segíteni?

Figyelt kérdés
Na szval nem tudom melyk a legjobb munka de favágó lettem azt akarom kérdezni hogy lehet fűrészelni mert nekem mindig megvágja magát és nem tudom hogyan kell kérem adjatok tanácsot hogy szerezhetek viszonylag gyorsan sok pénzt keresni!?

2014. júl. 7. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia a favágó lettem én is mert a keresetére kíváncsi lettem

még nem sikerült pénzt keresnem de amint megvan akkor leírom neked hány fa / mennyi pénz


Na szóval úgy kell azt csinálni először is kell egy bobcat amit a benzinkúton tudsz szerezni ( jelzi a térkép )

A fel és le nyilat kell nyomogatni de ha lehet ne olyan nagyon gyorsan mert akkor megvágod magad és akkor az életed csökken szép lassan kell ha kell akkor 2 percig is csinálni kell mert ahogyan látom eléggé sok ember lett favágó a keresete nagyon sok de ha tudom mennyi pénzt lehet keresni 30perc alatt vele akkor eludnám deönteni na akkor eddigi legjobb munka a bányász mert sokat keres csak egy csákány kell.

De szerintem a fagylaltos se rossz mert 9000/pont

remélem segítettem ha lesz hírem akkor leírom menyit keres egy menet.

2014. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg még mindig a csomagszállító a legjobb és leggyorsabb. :D A bányász melóhoz elég messze el kell menni.
2014. júl. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!