Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek az gáz lenne,...

Szerintetek az gáz lenne, hogyha megvenném az xbox one-t és a PS4-et?

Figyelt kérdés

2014. júl. 7. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az, mert apu pénzéből minden kijön.
2014. júl. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha van pénz. de annyira nem értem az ilyen embert apuci pénze... hát ha van had költse valószínű ha neked is lenne te is költenéd de mivel az átlagpolgárnak nincs pénze nem költ mint pl te vagy én
2014. júl. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van akkor költsön, de ne értelmetlen dolgokra szórja. Mért nem elég az egyik? Majd értékelni fogja a pénzt, ha 8-12órát kell érte dolgoznia naponta.
2014. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha van pénz, akkor az egyik (amelyik van haveroknak), aztán később a másik, mikor már olcsobb, és az exkluziv címek már felhalmozodtak.
2014. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi értelme megvenni mindkettőt ha csak te játszol vele... egyet vegyél, azt is hamar meg fogod unni.
2014. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nem gáz, csak különösebben nincs értelme
2014. júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség! Vegyél egy konzolt és a többi pénzt kölsd a játékaira! Úgyis drága! 15000ft alatt nincs is
2014. júl. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mármint egy játék
2014. júl. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Csopej Vencel válasza:
Szerintem elég egy konzol ha az exkluzívokat bírod akkor ps4 ha az fps-eket akkor xbox one
2014. júl. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!