Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire ijesztő a The Last...

Mennyire ijesztő a The Last of Us?

Figyelt kérdés
Sosem szerettem a horror játékokat, de ez a játék első pillantásra megtetszett. Az egyetlen problémám, hogy nem tudom, mennyire fogom bírni.

2014. júl. 7. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az. Talán van 1 darab jumpscare és az volt a legfélelmetesebb. Viszont a történet az tényleg lehangoló mégis szép
2014. júl. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Warren Scott ***** válasza:
100%

#1 jól mondja. Ez nem az Outlast ahol majd' minden "ijesztő" rész abból áll, hogy a frászt hozzák rád.

A legtöbb esetben inkább attól pörög az adrenalin szinted, hogy gyorsan kitaláld miként intézd el az ellent a Last of Us-ban.

A történeten van a hangsúly, nem a riogatáson, és a történet pedig kiváló.

Szerintem nem is tartozik a "horror" kategóriába, inkább poszt-apokaliptikus thriller vagy kaland. Az összes "horror" elemet csak a már nem-ember ellenfelek képviselik.

2014. júl. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyébként az nem ijesztő, amikor pl. mész egy sötét földalatti folyosón, és egyszer csak rávilágítasz egy zombira, aki közeledik feléd? :D Lehet, hogy kicsit fura a kérdés...
2014. júl. 7. 14:57
 4/7 Warren Scott ***** válasza:
100%

Ha számítasz rá, akkor nem nevezném ijesztőnek, inkább félelem vagy idegesség. Megijedni akkor szokás mikor valami váratlanul ér. :P


Példaként a Bolygó neve: Halál-ban, az arctámadó mozgása, hirtelen felbukkanása, olyan dolog amitől meg lehet ijedni, mint Burke is tette mikor a hengerekben tárolt darabokat nézte. Ezzel szemben, mikor tudod, hogy jönnek az idegenek, tudod, hogy néznek ki, tudod hogyan viselkednek, az már nem ijedség hanem félelem vagy feszültség.

2014. júl. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 8. 14:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ijesztő szerintem. A története kiváló, és nagyon kevés olyan hely van benne, ahol váratlanul támadna az ellen. Mindig előre észre lehet venni, ezért nem nagyon lehet megijedni.
2014. júl. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem túl ijesztő. Talán a hoteles rész ami kicsit félelmetes, ott van egy olyan rész, amikor ha beindítassz egy generátort, akkor rádtör egy bazi nagy zombi meg pár kicsi, de azon felül nem.
2014. aug. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!