Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet ezt csinálni? (alul)

Márk berkes kérdése:

Hogyan lehet ezt csinálni? (alul)

Figyelt kérdés

hogyan tudják ezt csinálni?a youtub-on szoktam nézni videókat ahol jól lehet érteni őket és én is csináltam már egy videót és ott nagyon hangos volt ahogy nyomogatom a betüket és h akarjátok akkor meg nézhetitek a videóm a youtub-on már berkes vagy berkes márk és hitman a képem ha tudjátok hogy hogyan csinálják meg úgy a vidót hogy rendesen lehessen hallani őket akkor légyszives írjáto le mert szeretnék a barátommal egy videót késziteni. és minden ami a témához tartozik kap egy like-ot

köszönöm a válaszokat :) :) :) :o



2014. júl. 5. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is, vegyél egy rendes mikit, mert ami most van neked az vagy hibás vagy régi, mert nagyon zúg, szóval ha van egy rendes mikrofonod akkor fontos, hogy a szád közelébe legyen, másrészt te nem nyomod a billentyűket hanem ütöd xD .
2014. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem mikrofon ez hangfal +kamera :DDD

Na ez itt a gond, más nem kamerával veszi fel a játékokat.

Amúgy ilyen dolgokra ne várj nézettséget, mert 1000+1 ilyen videó van.

2014. júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszike én más játékra gondoltam mondjuk gta vice city multi a haveromnak van egy normális kamerája és az is baj hogy én fényképező géppell csináltam

1 veszek majd egy normális mikit

2 a haveromnak van normális kameréja

3 elvileg hogyan beszélgetnek játék közben?

mármint hogyan beszélnek mondjuk a közben hogy játszanak

skyp-on vagy min?

2014. júl. 5. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:
skypolnak közbe és amúgy nem kamerával kéne hanem frapsel hogyha normális nézettséget akarsz...
2014. júl. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!