Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen jó pc játékokat tudtok?

Kyrie kérdése:

Milyen jó pc játékokat tudtok?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, ami nem grafikára megy leginkább, hanem főleg játékélményre. Persze azért ne legyen csúnya, de fontosabb az élmény. Illetve műfajban ne legyen lövöldözős, meg mmorpg. Válaszokat előre is köszi :)

2014. júl. 5. 14:20
 1/6 anonim válasza:
Create Az egy jó játék mert már a nevében is bennevan creálni kell dolgokat. Ebben a játékban szabadon engedheted a fantáziád na persze a szintekhez megfelelően. Szerintem jó kis játék aki meg nem így van vele az magára vessen.
2014. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 márk berkes válasza:

Minecraft,Euro Trucklator 2,

elvileg én nem tudok sokat azért mert nekem csak ilyen

(huh aha yeah) meg lekapom a fejét meg stb. de mai napokban már szerintem vagy 70-80% lövöldözős

de szerintem mind akettő jó

2014. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Portal 1-2

Spore

Magicka

Limbo

Brothers: A Tale of Two Sons

2014. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eddigi legjobb játékélményem a Bioshock szériával volt. Jelenleg ajánlom a Bioshock 3-mat. Hihetetlen történet és játékélmény.
2014. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kipróbálom amelyik szimpi. Ha tudtok még, nyugodtan írjatok :)
2014. júl. 5. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!