Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok ilyesmi játékot?

Tudtok ilyesmi játékot?

Figyelt kérdés
Olyan játékot keresek ami elsősorban magyarítással rendelkezik (vagy van hozzá..) , másodsorban legyen izgalmas és a grafikája lehetőleg ne legyen rossz, gépigény mind1, jó lenne ha nem Thief,Gta, meg ilyeneket kapnék, valami "nem nagyon ismert" játékot, amin lehet, hogy nem játszottam, lehetőleg ne csak 1-et írjatok, mert azon tuti hogy játszottam ;'D

2014. júl. 3. 17:52
 1/7 Csori96 ***** válasza:
Alan Wake, Borderlands, The Witcher 1-2, Dead Space 1-3, Alice Madness Returns, L.A. Noire, BioShock 1-2, Bioshock Infinite, Dragon Age: Origins, Far Cry 2-3, Outlast, Sleeping Dogs, Remember Me
2014. júl. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezeket is felsorolnám, hogy ilyen ismert illetve ratyi Borderlands szerű játékokat sem kérek!
2014. júl. 4. 01:48
 3/7 Csori96 ***** válasza:
Ezekkel már mind játszottál? A Borderlands miért "ratyi"?
2014. júl. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem tetszett az egész, elsősorban szerintem gyenge a story, de ez a furcsa grafika nekem már az elején arra késztetett hogy töröljem a játékot.
2014. júl. 5. 01:49
 5/7 Csori96 ***** válasza:

Szerintem és sokak szerint jó játék, de elfogadom a véleményed. Nekem ez a fajta grafikai megoldás különösképp tetszett.


A felsorolt játékokról mi a véleményed? Nagyrészt olyanokat írtam, melyeket már végigjátszottam, és van hozzájuk magyarítás. Van köztük olyan, amelyikkel még nem játszottál?

2014. júl. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szinte az összessel játszottam, a Dead Space-el az volt a bajom, hogy az irányítása, nem bonyolult hanem olyan lassú és ronda a mozgása, szóval azt hamar meg is untam, The Witcher-t már rég kivittem, 1-2... Alan Wake-s játékokat sosem csíptem... Az Alice-s túl gyerekes/lányos nemtom, L.A keresztapára emlékeztet amely rossz emlékeket idéz elő, a Bioshockot különösképp utálom, nekem ez is túl mesebeli, Far Cry-t imádom, de már rég kivittem mindet :/ Outlast dettó ugyan ez, Sleeping dogs, az tiszta tekken, nem az én stílusom ez a GTA-Tekken keverék..
2014. júl. 10. 15:49
 7/7 Neeco válasza:

Ha ennyire válogatós vagy és neked kb semmi nem tetszik mert vagy szutykozod a grafot, vagy a storyt, meg stb.. akkor tudod mivel játsszál? :)

Játssz a p.csöddel tuti izgalmas lesz, grafika tűrhető, gépigény mind1. Na pá

2014. júl. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!