Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Stardollban hol tudom beállíta...

Stardollban hol tudom beállítani, menteni a szobastílusomat?

Figyelt kérdés
(18-as szint, a feladathoz kell)

2014. júl. 2. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
hat igen... En is atmentem ezen a feladaton, de szerintem ha mar 18 szintu vagy igzan tudhatnad h ott kell ahol beallitod a szoba szinet, valssz ki egy szint, es mentsd el... Igazabol ennyi. Nem nagy feladat, remelem mas ollyanak is segithettem aki mar regota jatszik ezzel es ezt meg nm tudja :P
2014. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 heniiaDixie válasza:
Nem ott Istenem!!! Nem a szobaszínt kérte, hanem a szobastílust!!! Azt meg ott lehet, hogy átmész a bal oldali szobába, és akk ott van bal oldalon egy ilyen nyíl és ott azt megnyitod és ott van hogy szobastílus kialakítása és akk ott azt kell csinálni hogy felöltözteted, és ott van hogy lakosztály mentése (jobb alsó sarok) és mented!!! És ennyi!!! Kész is. :)
2014. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!