Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem müködik minecraft...

Miért nem müködik minecraft szerver?

Figyelt kérdés
A probléma a következő. A saját ip-címemmel én nem tudok csatlakozni a szerverre ami azt jelenti hogy más sem fog tudni.Erre van valami megoldás?

2014. jún. 30. 12:21
 1/2 anonim válasza:

Más sem fog tudni, és erre sajnos nincs megoldás, mert azt az adott szervert nem te futtatod.

Valószínűleg karbantartás van, vagy valami olyan dolog, ami miatt nem engednek fel (whitelist), vagy éppen olyan szerver, amire csak eredetis minecraftosok mehetnek fel...

Esetleg bannoltak, az is előfordulhat...

Ha belépsz a szerverbe, akkor mit ír ki? ha elküldöd nekem privátba, hátha tudok segíteni...

2014. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem irni hogy én hostolom mivel ezt így haverok között akarom használni. korábban volt már müüködő szerverem, de ez most valamiért nemjó. routerben tűzfalban mind engedélyezve van.
2014. júl. 3. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!