Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok world of tanks...

Mondanátok world of tanks spg-vel tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
őszintén kezdek kiakadni.. mindenki azt mondja, hogy türelmesnek kell lenni az spg-vel. Na az én problémám az, hogy akárhányszor türelmes vagyok akkor vagy az van, hogy amire végre ráfókuszálok, hogy pontosan lőjek pont elmozdul az ellenfél, vagy az van hogy újratöltök ott áll az ellenfél 30másodpercet és amire VÉGRE újratöltöttem elmozdul onnan de olyan sebességgel, hogy követni már nem is követem mert akkor meg az accuraty elveszik... Volt egy két alkalom amikor eltűnt a térképről mert annyira "jók" voltak a scoutjaink de én gondoltam egy szépet és belőttem egy blind shotot és eltaláltam valakit... A mai nap akadtam ki a legjobban, ott volt végre egy free kill, csak épp töltött az ágyúm, kb volt 2sec hogy újratöltsek erre fel kilőnek a nagy semmiből.. instant alt+f4-eztem, de attól függetlenül szeretem ezt a játékot csak egyszerűen nem tudom más, hogy tud olyan jól játszani ezekkel? A célzással van a legnagyobb gondom, legszivesebben egy adott zónát fedek le, hogy ne kelljen fordulnom az újra célzás miatt mert az kva lassú, de lehet hogy a legénységem nem elég tapasztalt asszem valami 55-58%-on van a lövész. Szóval a lényeg az, hogy most egy német SPG-vel tolom (Sturmpanzer II), és ezen az ágon is szeretnék továbbmenni. Hogy mi a bajom evvel a géppel? Rohadt sz*r a pontossága, nagyon piciket sebez, és a térkép közepére kell bemenjek ha valamit el akarok vele érni tehát a hatótáv az lófika. Volt nem egy ilyen eset, hogy direkt megvártam amíg az a célzókör teljesen lekicsinyüljön, és még akkor is sikerült mellé lőnie meg merek esküdni, hogy 10lövésből lett volna 10biztos killem de emiatt a német pontosság miatt, kb csak 6killem lett, 4 töltény elment nyaralni azon a maradék 2méteres hatókörön belül is... szóval ez idegel fel

2014. jún. 25. 10:41
 1/1 anonim válasza:

Először is a legénységet ajánlatos ezüstért venni (20 ezer vagy ha éppen akciós akkor a fele) így rögtön 75%-on kezdenek. Ha van rá pénzed most is érdemes lenne új legénységet venni.

Sokat segíthetnek a felszerelések is. Arty-ra az Enhanced Gun Laying Drive és a Artillery Shell Rammer ajánlott (harmadiknak tehetsz pl. álcahálót, azt úgyis ingyen pakolhatod a tankról tankra)

Negyedik szintű arty-tól még nem kell csodát várni, a pontosságuk nem igazán jó. A következő a Grille lesz, azzal már igen jó köröket lehet menni, én nagyon szerettem (jelenleg a G.W Tiger P-nél járok német ágon)


Sajnos a scout-oknak ki vagy szolgáltatva. Érdemes már az elején úgy beállni, hogy a gyakran használt útvonalakra rácélzol és várod a spotot. Sokszor jártam már én is úgy, hogy csak ugráltam egyik spotolt tankról a másikra, mert mire rászűkölt a célkereszt addig a felderítő elment a pálya másik végébe. Mire oda átfordultam és céloztam (mert az előző helyen senki más nem volt felderíteni) megint elment a scout és nem látszott az ellenfél.


A későbbiekben az pontosabbak lesznek az arty-k és a legénység is fejlődik.

Kitartás, innen csak javulni fog! ;)

2014. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!