Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak? Eltört a lábam...

Mit csináljak? Eltört a lábam és még pihentetnem kell. Meg néztem már a Trónok harca 4. évadját is a facebook unalmas és a játékok amivel játszottam meguntam.

Figyelt kérdés
Kiolvastam már az összes könyvet amit megvettek nekem. Pls segítsetek!!!

2014. jún. 23. 16:05
 1/9 marcix01 válasza:
Keress játékokat,aztán nézd meg a meccset,kártyavár építés nekem be szokott jönni(amíg az idegeim bírják)és ajánlom figyelmedbe az éhezők viadalát könyvben is meg filmben is (bár a könyv jobb)
2014. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 marcix01 válasza:
Ja és jobbulást
2014. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jogi Játszmák sorozat. Ezzel el leszel egy ideig és még jól is szórakozol :)


Jobbulást!

2014. jún. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sorozatokból bizos találnál magadnak még, de akár animét is. Könyvtárba is mehetsz/küldhetsz valakit. Mondanám, hogy képezd magad, de érzésem szerint semmi se lenne belöle :)
2014. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hivd át egy barátodat/barátnődet és a gipszedre rajzoljatok figurakat meg vicces hosoket.Hátha job lesz a kedved.Építsetek kártyavárat,kártyázzatok,vagy talaljatok ki jtekokat amit te is tudsz játszani.Remélem tudtam segíteni.jobbulást :)
2014. jún. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
GTA4
2014. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha tetszett a Trónok harca, akkor olvas el A tűz és Jég Dala könyveket, amik alapján készült, persze ha még nem tetted meg :D

Vagy ajánlom a Spartacus sorozat első évadát:Vér és Homok, vagy a Hannibal sorozatot.

2014. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha már így jártál, esetleg valami hasznossal is tölthetnéd az idődet. Javaslom a nyelvtanulást.


Ha nem fekvő- hanem járógipszben vagy, akkor azért ki is mehetsz a lakásból mankóval, menjetek el a haverokkal pizzázni valahová a közelben például.


Meddig leszel még gipszben?

2014. jún. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a sok üzit a labam mar jobban van de meg megvan repedve es nem tettek ra gipszet :( De nagyjabol mindet kiprobaltam Köszi :)
2014. aug. 18. 19:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!