Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A rust játék mért nem olyan...

A rust játék mért nem olyan népszerű?

Figyelt kérdés
Lehet sokan meg közületek is,alig ismerik, de a minecraftot mindenki ismeri. A rust is mint a minecraft, túlélés, építés, de 100x jobb grafika, sokkal tobb lehetőség, kaland. Élethű, a multiba millió lehetőség, jobb megoldások. Mért szeretik ennyien a Minecraftot? Kockákból van, egyszerű game. Mért terjedt el Ennyire? Szerintem sokkal ötletesebb, jobb Játékok vannak Nála, amiket a kutya se ismer.
2014. jún. 21. 22:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Mi lett az a nagy varázslat, ami miatt mindenki a minecraftot nyomja?
2014. jún. 21. 22:54
 2/6 anonim ***** válasza:
A Rust még meg se jelent, nem rég óta van kint bétában, és nem is stilúsalkotó, kreativ embereknek se egy paradicsom. Nem elég sandbox jellegű.
2014. jún. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A világ hangulata is jobb, a grafikája által,nameg a modolhatóság egyik fellegvára a minecraft.
2014. jún. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért mert Beta.
2014. jún. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mért, mikor a Minecraft BÉTA volt, nem volt népszerű? De.

Én béta óta ismerem a Minecraftot, de sose kapott el, hogy kockajátékkal játsszak.

2014. jún. 24. 12:41
 6/6 anonim ***** válasza:
A bétán kívül írtam elég sok okot, ne ezen akadj fent. A Rust egyszerűen nem egy teljesen új dolog. Túlélős multi játék van bőven, sandbox túlélő multi, még mindig van. Átlagos grafikája van. Míg a minecraft idején kevesebb ilyen játék volt, és mivel az indie játékok nem voltak felkapottak se, ezért a grafiká nagyon-nagyon egyedi volt, a AAA címek után. Ráadásul sokkalta több a lehetőség benne, már csak a teljes sandbox élmény miatt is, meg a modolhatóság miatt.
2014. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!