Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The sims 3 életszakváltásnál,...

The sims 3 életszakváltásnál, hogy kell megcsinálni azt, hogy a csecsemő elfújja a szülinapi gyertyáját?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hogy kell elfújatni a babával a gyertyát, és így nem tud életszakot váltani.

2014. jún. 19. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem a tortára kellett kattintani bár elég rég játszottam már vele de azt hiszem így csináltam én is :)
2014. jún. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A hozzá legközelebb álló személy fogja a tortához vinni. De egyébként kattints egyszerűen a tortára valamelyik emberkéddel és ott válaszd ki a gyereket. Aztán majd valaki odaviszi, elfújják együtt a gyertyákat. Leteszi a földre, és ott eltelik egy kis idő és aztán magától átváltozik tipegővé vagy gyerekké. Ennyi, remélem segítettem
2014. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ha odaviszem a babát és valamelyik emberrel rámegyek a tortára, akkor csak az jön ki, hogy fújja el a gyertyát, és akkor gondolom az adott ember fogja elfújni..azt pedig nem akarom, hogy egy másik ember váltson életszakot.
2014. jún. 19. 17:18
 4/5 Liene válasza:
Nekem is ugyanez volt a problémám, de rájöttem, hogy ha valamelyik másik simmel felveszed a babát, rámész arra az opcióra, hogy "Fújja el a gyertyákat", akkor kijön egy ablak, amin kiválaszthatod azt a simet, amelyikkel el akarod fújni. Nem tudom, hogy tényleg elfújják-e, de a lényeg, hogy a sim leteszi a babát és az életszakaszt vált.
2014. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, utána nekem is így sikerült csak előtte nem mertem arra rá menni, mert féltem, hogy akkor másik sim vált életszakot. De végül rájöttem, hogy úgy kell.
2014. aug. 3. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!