Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok olyan PC játékokat...

Tudnátok olyan PC játékokat mondani, amelyek szimulátornak is mondhatóak fegyverek terén? Pl Red Orchestra 2, Arma 2.

Figyelt kérdés
2014. jún. 19. 14:53
 1/3 Warren Scott ***** válasza:

Operation Flashpoint - Dragon Rising.

Ha multiban is olyan mint singleplayerben volt, akkor az Arma2-höz hasonló élményt nyújt, kicsit talán átláthatóbb parancs rendszerrel.


Régen játszottam vele, de grafikailag kb valahol az Arma2 és Arma3 közé esett, ha jól emlékszem.


America's Army szintén nem rossz darab, bár azt is régen játszottam, de a kiképző rész határozottan hangulatos volt akkor, és az alap kiképzésen nyújtott teljesítményeid alapján döntötték el, milyen specializációt javasolnak számodra.

Egyedül az ellenfelek akkori állapota volt ami elvette a kedvem tőle. A gépi ellenfelek 500 méter távból, a fekete éjjel közepén kilőttek, miközben egy bokor alatt lapultam xD

2014. jún. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Verdun.
2014. jún. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2014. jún. 20. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!