Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy van ez a counter strike?

Brandon kérdése:

Hogy van ez a counter strike?

Figyelt kérdés

Van a counter strike global offensive játék a cd galaxisnál

Az hogy van mert küldenek egy dobozt és abban csak egy kód van vagy muszály onlinén megvásárolni mert nem szeretnék semmi bank kártyát és stb megadni. Azért mert tesvérem ballag és már vagy fél éve ezt a játékot akarja és én ezt adnám neki. Igen tudom anyukám pedig nem szeretné megadi a bank kártyát mert fél hogy átverik én mindig mondom hogy nem lesz semmi baj de ő persze nem hiszi el:)

Köszönöm a segítséget előre is!



2014. jún. 19. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
igen ezt csak online lehet megvenni oda is van írva h nem dobozos változat. bankártyát meg nyugodtan használhatná mert nem lesz belőle baj nem szívják le a pénzét. de ha ennyire fél ettől használjatok PayPalt oda csak annyi pénzt vezettek át bankkártyáról amennyi kell és biztos nem lopják le
2014. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem muszáj online vásárolni... A dobozban pedig nem csak egy kód van, hanem maga a telepítő lemez is. A kód persze minden esetben szükséges, hiszen az az eredeti steam ID-d. Attól lesz a játék eredeti. De ha a játékot nem is küldik mellé, akkor maga ak ód is bőven elég. Van egy steam nevű program, oda beírod a kódot és majd onnan le engedi szedni a játékot.
2014. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ige tudom hogy van a steam de olyan dobozosat honnan tudok venni. Utolsó te is úgy veted ha igen honnan
2014. jún. 19. 14:15
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Kiszállítják és csak akkor kell fizetni.


itt pedig elolvashatjátok ezzel a bolttal kapcsolatban a véleményeket: [link]

2014. jún. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen meg is rendeltük csak a bankkártának a kártyaszámát kérte jelszót meg ilyesmit nem köszönöm szépen a segítséget
2014. jún. 19. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!