Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kb. mikor jön ki a GTA V PC-re?

Kb. mikor jön ki a GTA V PC-re?

Figyelt kérdés
Úgy emlékszem hogy őszre mondták h kijön nem?

#GTA 5 #Rockstar Games #Níjjed mán' táh"
2014. jún. 18. 12:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"megkereshetted volna itt beírhattad volna ide bla bla bla bla. Azért van a gyakori kérdések mert itt az ember kérdezhet amit akar!"


Ja, csak lassan már az emberek arról fognak kérdést kiírni, hogy süt-e kint a nap, mert lusták kinézni az ablakon...

2014. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
es azert van a gyakorin kereso is hogy ugyanazt ne kerdezzek meg 100000x...
2014. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%
Kár kiadni pc-re.
2014. jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Miért is? Tényleg kár, hogy kapunk egy szép, rendes mesterséges intelligenciával ellátott változatot is a tavalyi év legjobb játékából. Esetleg a warezra gondolsz? Mert konzolon ugyebár nincs, az szent és sérthetetlen. Igen én is PC player vagyok, és nézd csak: [link] Igen, minden PC-s warezol, szerintem is :)
2014. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
#14, az egy dolog hogy meg szerencsere jo paran nem sajnaljak mas munkajat megfizetni, de a pc-sek nagyobb resze akkor se venne meg ha 100 forint lenne ha mar ingyen hozzaferhet
2014. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Atya úr isten! Annyit kérdez az ember hogy jól emlékszik e a dátumra, erre már jönnek a torrentezéssel (utolsó) a rendeléssel (utolsó előtti asszem) meg azzal hogy minek kiadni PC-re... ezen meghaltam.. ez hihetetlen. pill. lesokkoltam.
2014. jún. 20. 07:53
 17/20 anonim ***** válasza:

Mivan mas valaszaira nem szabadna reagalni?

Annyira ne sokkold magad, rengeteg kerdesnel ez van

2014. jún. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hülye kérdésre offos választ várj, kedves kérdező.
2014. jún. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Az mióta hülye kérdés h tényleg őszre mondták e a GTA 5-öt vagy nem? -_-
2014. jún. 20. 15:55
 20/20 anonim ***** válasza:

#15 Én azon gondolkoztam, hogy ps4-re vegyem, vagy pc-re, ps4-em még nincs. Akinek nem inge.. :)


amúgy a gta online-ből simán lehet majd feltört változat neten, mert minden lehetőség megvan hozzá. Ha a San Andreasból azt csinálták, amit.. :)

Én a modolást utálom a legjobban, mert tönkreteszik azt, amit más megálmodott, de ti tudjátok. :D

Ha nézted volna az e3-at, vagy ha néznél valami játékokkal foglalkozó oldalt, akkor már rég megtudhattad volna, sőt, már videót is láthattál volna a pc-s játékból..

2014. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!