Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tom előhozni a...

Miért nem tom előhozni a konzolt a Half-Life 2-őben?

Figyelt kérdés
console paraméterrel van indítva lásd példa "D:\Program Files\Half-Life 2 - Episodes\Half-Life 2 - Episode One.bat" -console mindegyik a sima alapjáték az epizód 1 és 2ő is megy rendesen de hiába nyomom a nullás gombot a konzol nem jön elő és jó lenne pár fegyver mert nem tok tovább menni benne segítsetek köszi a válaszokat előre is...
2010. jan. 3. 14:25
 1/5 anonim válasza:

Üdv!

Engedélyezni kell a konzolt a billentyűzet beállítások menübem vagy hol asszem. "enable console"

2010. jan. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de ott alap beállításból engedélyezve van és mégse tom előhívni:S
2010. jan. 4. 15:01
 3/5 anonim válasza:
a valve letiltotta a cheateket a játékban, ez van :/
2011. jan. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Keress rá, hogy van-e config.cfg a játék mappájában. Ha nincs, akkor a butítás áldozata vagy. ha van, akk keresd ki a "toggleconsole" mellé írt idézőjeles magyar billentyűzeten esélytelen karaktert, és írd át rövid, ha lehet ékezet nélküli karakterre, nekem pl ez lett a -.

Ez után be kell jönnie.

Remélem segítettem! Én is ma megküzdöttem vele.

Ha nincs config fájl, írd be a mailcímed (vagy egy mailcímet:D) és elküldöm, honnan lehet az így működő verziót letölteni.

2011. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Norbert056 válasza:

Szia kedves kérdező, én is sokáig bajlódtam a konzollal!

De a valve oldalán minden szépen részletesen le van írva.

A billentyűs módszer nekem sem működőt, viszont van egy másik módszer! Hoz létre a hl2.exe-nek egy parancsikont és menj bele a tulajdonságaiba, majd ezután írd be a célhez az idézőjel után egy szó közel elválasztva, hogy -console (Csak akkor működik ha a half life-ben engedélyezve van a konzol!)

2016. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!