Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox360-ra melyik játékot...

Xbox360-ra melyik játékot vegyem meg ezek közül?

Figyelt kérdés
Borderlands 2, COD:Black Ops 2, COD Ghosts, Assasin's Creed IV, Far Cry 3, Red Dead Redeption. Ezek közül kéne kiválasztani kettőt és kérlek írjatok indokot, hogy miért azokra esett a választás. Előre is köszönöm!

2014. jún. 17. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Assassin's Creed IV - Nagyon-nagyon izgalmas, jó a története, a hajó csaták eszméletlenül jók.


Red Dead Redemption - Nagyon hangulatos, jó a története, gyönyörű. A DLC-je kicsit bugyuta lett, de nagyon élveztem.

2014. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Assasin's Creed+Red Dead-re szavazok én is. A Borderlands nekem alapból nem jön be az agyonkontúrozott játékgrafika miatt, a COD-ok elég gyatrák manapság (majd az idén megjelenő talán faja lesz, trailere tetszik), a FarCry nem rossz, csak nekem marhára idegesítő volt hogy legyilkolok egy bázison mindenkit megyek 200 métert, visszafordulok és visszaszületett az összes... Az AC4-nek szép a grafja, jó a fizikája, és amúgy is jó. Az RDR-el nem játszottam de néztem róla videókat, meg olvasgattam róla és mindenki dícséri. Meg Rockstar games nem nagyon csinál rossz játékokat.
2014. jún. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!:)

Nekem is bejön ez a kettő játék.

2014. jún. 17. 11:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Assassins creed + Red dead redemption.


Mindkettőnél nagyon jó a sztori, változatos és nem utolsó sorban hosszú játékok, főleg a red dead....

2014. jún. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!