Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft Plugins? [Többi lent]

Minecraft Plugins? [Többi lent]

Figyelt kérdés
Valaki segítene, van 3 plugin, aminek a parancsait nem tudom hozzáadni a taghoz, Van az első az EasyJetpack amiben csak annyit akarnék hozzáadni, hogy tudják használni a Jetpackot, nem azt, hogy letudják kérni, semmi parancsot, csak hogy ne azt írja nekik, hogy nincs joguk használni. A Másik plugin a MyPet, amiben annyi a baj, hogy a Tag(Default)nem tudja befogni, hiába megöli Lasszóval(arra állítoota, és az OP-knak megy is!). A 3.Plugin a SurvivalGames nemtudom hozzáadni, hogy tudják használni a következőket: /sg vote /sg join /sg leave /sg list.

2014. jún. 15. 19:51
 1/7 HaloTrial ***** válasza:
Szia! Én mc szerver configos vagyok. És tudom ezeknek a pluginoknak a parancsait (3-ból 2-nek tudom. Az utolsónak utánna tudok nézni) csak most ipad-ről írok. Tehát moat nem tudom részletesen leírni egyéb okok miatt. De ha gépnél leszek leírom neked.
2014. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hali, Köszi szépen, írd le majd privátban, vagy ha úgy jobb neked, nyugodtan feljöhetsz a szerverre, és ott megbeszéljük, ha gondolod írd meg, és liírom az IP-t privátban :)
2014. jún. 15. 21:27
 3/7 HaloTrial ***** válasza:
Elküldöm Privátban. Most nincs sok kedvem MC-re felmenni. Mostanság nem igen mc-zek. De ez csak pillanatnyi szünet.
2014. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A MyPet-nél a JAR file-t kell megnyitni a konfigurációért.
2014. jún. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Tedd be a group manager-t és a plugin weblapján a permisson-öket (amelyik kell)másold be a defaults ranghoz.
2014. jún. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, szerinted mit csináltam először? -.-" És groupmanager alapból bentvan, de a kérdésből alapból rájöhettél volna..-.-
2014. jún. 16. 12:56
 7/7 HaloTrial ***** válasza:
Group Manager alapból sz@r! Azonnal cseréld le inkább a PermissionsEx-re! Az a legjobb!
2014. jún. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!