Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért áll le a The Sims 3...

Degu Höri Fan DHF kérdése:

Miért áll le a The Sims 3 Házi kedvenc?

Figyelt kérdés

Már akkor furcsán viselkedik a gép amikor berakom a a The Sims 3 Házi kedvenc CD-t mert mindig a telepítőt hozza fel pedig már telepítettem a játékot...Amikor meg meg akarom nyitni a játékot akkor meg nem reagál semmit nem értem miért.Ha beteszem a Sims 3 akkor az is a telepítőt hozza ki de ha arra rá megyek utána magát a játék főmenüt..igen ám de ha rám megyek play gombra kiírja A The Sims 3 Házi kedvenc CD nincs a helyén kérem tegye be.Jó berakom elindul a játék tudok lovat kutyát embereket macskát mindent készíteni de amikor elkészülnek a simek utána lehet telket vásárolni és veszek egy telket elakarom kezdeni a játékot és kilép hogy játék hiba.Ez miért van? Jah és akkor is kilép amikor mondjuk egy családot választok...Kérem segítsenek!

PLUSZ INFO: A gép vadi új apukámat megkérdeztem és ő mondta biztosan elindul a játék.(de ugye nem is ezzel van a baj mert a játék szépen elindult és betöltöget).Ha a nem telepítem fel a The Sims 3 Házi kedvenc kiegészítő CD-t akkor az alap játékkal lehet játszani!!Még soha nem játszottam a simsel ezért lehet hogy csak én nem csinálok jól valamit nem tudom... :(

KÉRLEK SEGÍTSETEK!!! :(



#The Sims 3 #Házi kedvenc kiegészítő #folyton leáll
2014. jún. 15. 07:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Oops azt elfelejtettem oda írni hogy a The Sims 3 eredeti magyar nyelvű és a Házi kedvenc kiegészítő is eredeti és magyar nyelvű!! 2 napja lett egyszerre megvéve!
2014. jún. 15. 07:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom.. Nem tudnád megkérdezni ott ahol vetted? Vagy egy pc-s boltban.
2014. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hi,

Valami érdekeset csináltam a gépen, és most kb. minden egyes program képe egy kis windiows ikon.Ha megnyitom valéamelyiket aminek ez a képe akkor valami "windows media centert" ad ki, és nem tudok belépni a programokba. Nem tudok mit csinálni...Segítség!!!

2014. jún. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!