Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gyermekeiteknek volt bip pen...

Gyermekeiteknek volt bip pen nevű játéka? Elemes, bip-bipező toll volt füzetekkel. Jó válaszkor zöld lámapa villogott, rosszkor a piros. Hangokat is adott ki.

Figyelt kérdés
A Passage Kiadó adta ki. Már csak használtan lehet kifogni. Szerintem nem túl olcsó, de nagyon jó játék. Én nagyon szerettem. Tanulni is lehet általa. Szerintetek miért nem gyárt most senki ilyet? Beszélős változatát ismeri valaki? Hol lehet most ilyet kapni?
2010. jan. 2. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyermekeimenk nem volt, nekem igen :) Már nem gyártják, valóban - nem volt egy sikersztori, a szorobánnal együtt a rendszerváltás és a Bokros-csomag között lenyelte a népharag. Amúgy sokkal okosabb nem lettem tőle, jobban szórakoztatott, ha különböző fémtárgyaknak nyomtam oda és megtudtam, h mágneses-e vagy sem :)

Itt-ott el lehet kapni pár fenmaradó példányt online aukciósházakban, mint pl a Vatera.


[link]

2010. jan. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy miért "nem volt sikersztori"? És miért érte el a népharag? Én úgy tudom, hogy manapság is sokan szeretik, hiányolják és keresik? Most akkor nem értem, miért ez az ellentmondásos megítélése a népharaggal kontra az általam tapasztalt népszerűségével?
2010. jan. 2. 23:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Esetleg olyan típusú volt-e valakinek, amikor a toll nem csak "csipogott" és villogott a megfelelő színnel, hanem a csipogás helyett "beszélt"? Úgy tudom, van / volt ilyen is. Ez drágább volt? Vagy csak ritkább? Esetleg más színben készültek az ilyen bip-pen tollak?
2010. jan. 7. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!