Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 3 játék miatt érdemes xbox...

3 játék miatt érdemes xbox 360-at venni? Vagy inkább PS4?

Figyelt kérdés
A 3 játék: GTA 5, The Witcher 2, Skyrim. RPG rajongó vagyok, a witcher a kedvencem, az elsőt 3-szor végigvittem és a könyveket is kiolvastam. A Skyrim is nagyon érdekel, mindenképp végig akarom vinni. PS4-re jelenleg nincs olyan játék, ami komolyan érdekel, de az őszi címek és a 2015 elejiek igen.
2014. jún. 9. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Főleg úgy, hogy csak az egyik konzolexklúzív.
2014. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
PS4 éri meg. A Witchert meg a Skyrimet told végig PC-n, a GTA V meg jó eséllyel jön PS4-re később.
2014. jún. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon gyenge 7 éves pc-m van. Nem bírná el.
2014. jún. 9. 21:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Tessék, most már hivatalosan is jön nextgen konzolokra a GTA V. Szóval PS4 :)
2014. jún. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor inkább egy új PC-t vegyél/rakj össze :) Mind a 3 cím elérhető rajta (GTA 5-t ugyebár a minap jelentették be PC-re)

Igaz hogy ahhoz elég erős gép kell majd hozzá de a Witcher-hez és a Skyrim-hez elég egy középkategóriás is.

2014. jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
PS4 árából összeraksz egy azonos gépet gond nélkül. Kicsit ráköltve, jól válogatva (esetleg akciót kifogva) pedig sokkal jobbat is...
2014. jún. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!