Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megunták a minecraftot? Ti...

Megunták a minecraftot? Ti játszotok még vele?

Figyelt kérdés

Aki eddig nem is játszott vele, az ne is kommenteljen!

Van egy nagyon jó szerverem. Nagy, részletes spawn, kevés, jól konfigolt pluginok, teljes lag mentesség, rengeteg warp, és ha jönnének playerek, eventek is. De szinte senki sem jön fel. De még a craftunión, és a mestermc-n is kevesen vannak. Mi történt?



2014. jún. 9. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttek, vagy cikinek látják már, hogy a 9 évesek is játszanak vele, esetleg idegesíti őket a community.
2014. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Eredetin tolják.
2014. jún. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy eredetin. Az nekem sokkal jobb, annyi launcher van, amiben külön védelmek vannak, hogy ne lehessen törni és ezernyi modpack van benne...


Az alap MC már nagyon unalmas, de olyan 100-150 moddal már tökéletes :D

2014. jún. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat barátaim! ;)
2014. jún. 10. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Én anno még talán az alfa verziót vettem meg és hogy is mondjam... Csalódtam abban, amilyen irányt vett az egész. Pedig anno nagyon jól kezdődött.


Én már hónapok óta hozzá sem nyúltam, de tény, hogy régebben agyonmoddolva ugyan, de beleraktam több száz órát. Gondolom másokkal is ez a helyzet.


Multizni mondjuk nagyon ritkán szoktam, mert először még az is jó volt, aztán bejöttek az ilyen-olyan jogok amiért kis taknyosoknak kellett könyörögnöm, hogy megkapjam... Hát hogy is mondjam, elvette a kedvemet az egésztől.

2014. jún. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!