Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Új XBOX 360 tulaj vagyok...

Új XBOX 360 tulaj vagyok Segítséget kérnék. Infók? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Helló!

Nyertem egy ilyen konzolt és nem igazán tudom miket kell róla tudnom...

Nagyjából eljutottam odáig h összeszerelés, profilkészítés,

kinect beállítás stb.

Első kérdés mi az amire nagyon figyeljek oda? Garanciavesztés, konzol sérülés, hűtés, stb.?

Játékokat is kaptam:

Redeem kódos játék volt benne a Forza Horizon.

A többi lemezes..

Egy pár játék Demoját már letöltöttem, de jó lenne teljes játékokkal is játszani..

Ezeket a Redeem kódokat külön generálják és egy kód csak egyszer használható fel vagy hogy működik?

Érdemes ezekkel foglalkozni vagy inkább vegyem meg a lemezeket?

Vagy láttam neten ilyen Redeem code generatorokat de vírusnak gondolom és hatalmas kamunak.

Van valóságalapja?

Felvilágosítást kérnék ha lehet!

Előre is köszi a gyors válaszokat!



2014. jún. 8. 14:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Érdeklődni szeretnék még a Live előfizetésekről is ha lehet!

Köszi a válaszokat!

2014. jún. 8. 15:49
 2/11 anonim ***** válasza:

Ne tartsd légmentes helyen mert teleszívja magát porral és akkor túl melegszik = 3 Led probléma.

Tehát ne a szekrény sarkába nyomd be a szerencsétlent.


Nem tom milyen model v nálad de ha úgy érzed h kevés a merevlemeze akkor lehet használni hozzá usb-t 16 gb-ig.

inkább arra tedd a mentéseidet ha netán lenne v mi a géppel.


Ja vegyél aksit a kontrollerbe ha belemerülsz a játékba hamar lemerül.


A live asszem 10-en pár ezer forint de nekem nincs mert nem érdekel a multi.

2014. jún. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Helló!

Köszi a gyors választ a modell az XBOX 360 E + Kinect.

Ha tudsz a többi ilyen apróságról akkor írd már meg légyszives!

Redeem kódos játékok, kinect, stb.

És a Live-csomagokban van valami extra?

Láttam a Média Marktban ilyen + pontokat vegyél meg Live előfizetést de nem tudom mi mire van..

Köszi a választ!

2014. jún. 8. 16:50
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocsi azt elfelejtettem hogy 250 Gb-os, szóval szerintem a tárhellyel nem lesz probléma.. :D
2014. jún. 8. 16:51
 5/11 anonim ***** válasza:

Annyi extra van a Live-ban h az előrefizetésért cserébe kapsz időszakonként ingyen letölthető játékokat.

Mindig változik h mit adnak.


A kodokhoz ne értek de gondolom bemész a Live-ba kiválasztod pl a Forza Horizon-t és biztos majd lesz egy ablak ami kér majd a kodját. Ha pedig ezt beirtad akkor elindul a letöltés.


Viszont én azért veszed dobozosat mert ezek másik fajták csak addig használhatok amíg aktív az élőfizetésed. Utánna is megmarad nyugi csak nem tod használni.


Na meg én sinlge centrikus vagyok.

2014. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor amit kaptam Forza Horizon játékot 1 hónapig használhatom amíg van Live?Bár a Live kódot még nem használtam fel... vagyis nem írtam be csak a Forza Redeem kódját...
2014. jún. 8. 18:13
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem a kod a tied akkor használod amikor akarod de a játékot akkor tod használni csak ha van hozzá live előfizetés is.

Mivel ez a te live profilodba lesz elmentve, érted ?


Ezért jobb a dobozos.

2014. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Magyarra fordítva akkor tudok majd játszani a játékkal de a netes részét nem tudom használni... ?

ez olyan mintha pc-hez nem lenne net? és akkor csak a gépen található játékokkal tudok játszani single módban...? jól értelmezem?

2014. jún. 8. 18:33
 9/11 anonim ***** válasza:
A játék a tiéd, menni fog mindíg, de ha lejár a live, akkor már nem fog elindulni a multi része. A single menni fog.
2014. jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Mások véleményét is várom, aki tud legyen szíves válaszoljon!

Köszönöm!

2014. jún. 9. 06:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!