Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MMORPG karakterekkel hol...

MMORPG karakterekkel hol lehetne kereskedni pénzért?

Figyelt kérdés
Van olyan oldal, ahol ezeket bonyolítják, vagy csak személyesen lehet? Mer most feleslegessé vált pár karakterem, másnak meg jól jöhet.
2014. jún. 8. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
rengeteg oldal van ahol ezeket aruljak, guglizz ra
2014. jún. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
majd lecsuknak azt nézheted magad...
2014. jún. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Mindenhol csak wow-os oldalakat találok. :/


#2 Miért is csuknának le? :D

2014. jún. 9. 08:54
 4/7 anonim ***** válasza:

kell legyen mas is, meg facen is van minden komolyabb jateknak hirdetos profilja

maga a karaktereladas illegalis dolog, mivel nem a te tulajdonod, a lecsukas tulzas, legtobb esetben torlik az adott accountot

2014. jún. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
en nem ertem, miert illegalis? oke nem te csinaltad a jatekot meg minden, de te kezdted el, te krealtad meg te jatszottal rajta evekig. en ezt sose fogom megerteni hogy valaki jatszik 4 5 evig egy jatekkal es ha mar meg unta ugy van vele ha mar bele tettem 4 5 evemet akkor legyen penzem belole ha lehet...
2014. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jogilag a karaktered is a jatekcege, ez kb olyan mint a berelt lakas, mindegy hany evet laktal benne es milyen szinure festetted a falat, a vegen ugysem a tied
2014. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
itthon nem jellemző de ameriákban ott azon a kontinensen a blizzard le is csukat ha eladod, de itthon is hallotam már olyat ha blizzard keze elért és lecsuktam embereket a wow miatt....
2014. jún. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!