Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik ingyenes MMORPG-kel...

Nittyke kérdése:

Melyik ingyenes MMORPG-kel játszanak a legtöbben?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, aminek nagy a játékos száma, rendes mmorpg, és nem fog hamar kihalni sem a világa. Minden jöhet nem csak egy! :)

2014. jún. 8. 06:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Drakensang online.Szeretem ezt a játékot szerintem érdemes lenni kipróbálni :) vagy a merc elite.
2014. jún. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
MMORPGÉRDEKELNE NEM HACK&SLASH
2014. jún. 8. 15:30
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

Az is mmorpg :)

Olvass ebbe bele nehogy rosszul járj mert valahol kinevetnek ha nagy betűkkel hülyeséget írsz :D


De hogy érdemben hozzá szóljak a témához ajánlom neked a World of Warcraft Tauri tauriwow.com több ezres aktív létszámú csak magyar játékosokkal tele, nagy múltú és így nagy jövőjű szervert. Július elsején áll át másik patch re ami majd nagyobb változásokat hoz a játékba tehát tele lesz játékosokkal én is akkor tervezem ott folytatni(addig meg sokan nem játszanak mert csak várják az újításokat olyan napi 3000 online meg szokott lenni az esti órákban most nem tudom hogyan alakul a patch miatt)...(ja és mind ez teljesen ingyenes)


Ha nem szeretnél wow-ozni mert előítéleteid vannak bármiért vele, vagy rossz tapasztalataid akkor

LOTRO [link]

Age of Wulin [link]

Aion [link]

Tera [link]

A magyar közösségek nagy játékos létszám és magamból kiindulva csak ingyeneseket válogattam, na meg ebbe van tapasztalatom. Mind szép grafikával rendelkeznek (bár sokaknak nem tetszik a WoW grafikus világa én szerettem mindig) Jó válogatást hozzá a sorrendet nem véletlen alakítottam ki értem ez alatt hogy a Tera az utolsó amit ajánlok ezen a listán [értsd jól pls :)]. Bár mivel a lista tényleg hosszú lenne így is bent van az elsők között tehát nem rossz az :)

Remélem tudtam segíteni :) Majd esetleg várok visszajelzést kíváncsi vagyok rá melyik jön be mert én is nehezen döntök sokszor ezek a játékok között :)

2014. jún. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*Nagy magyar közösségek...
2014. jún. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi válaszod, előző hozzászólás egy véletlen kapslock jegyében született...de már nem volt kedvem kitörölni. Ha abból indulok ki, hogy a draken olyan mint a diablo ami hack&slash és másodsorban mmorpg, mivel annyira nem találhatóak meg benne az a kimondottan jellemző elem mint ami azokban van amiket felsoroltál.

WoW-ról igen rossz tapasztalatok vannak, többzsör kezdtem neki, de nem jött be...

Azokkal is játszottam amiket felsoroltál pár kivételével amik szintén nem jönnek be.

Bár így kihagytam sok időt, nem tudom mi változott azóta, melyik MMORPG-vel érdemes elkezdeni játszani, miben van jövő. Így kérdeztem volna, hogy mivel játszanak a legtöbben akár magyarok is. Hátha tudja esetleg valaki, mint pl te is bár sok másik ilyen kérdést olvastam, az szűrődik le, hogy a Tera,Aion,RIFT,NeverWinter amivel szoktak mostanában inkább játszani.

Nagyon szépen köszönöm a válaszod, és ha még van neked vagy másnak ötlete mi magyarok körében populárisabb MMORPG várom szívesen az általad felsorolt hasonló játékok terén.

Ja majd elfelejtettem, nemsokára jön talán Archlord2 vagy Archage nem tudom mennyire lesz jó de hátha azok is beleszámítanak...

2014. jún. 12. 16:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Értem. Szívesen, de tapasztalatból mondom hogy ahhoz hogy élvezz egy ilyen játékot az első a társaság megtalálása...

Először nekem se tetszett a WoW sok szempontból (első mmorpg volt amit kipróbáltam) de már egy jól kialakult társaságba hívtak "hús vér barátaim" így volt aki segített amíg nehezen boldogultam mondhatni mindenben téren, később meg jó érzés volt hogy már én is segíthetek és így tovább :D

Szerintem az a jó mmorpg ami megteremti a lehetőségeket arra hogy jó közösségben élvezetes kalandokat éljetek meg egy olyan karakterrel amivel szívesen "azonosulsz" a játék idejéig... Tehát lehetőséget ad, de a többi rajtad és a többi játékoson múlik... Persze még vannak egyéb tényezők amik jobban tetszenek egyik-másik mmorpg-ben de semmit nem érnek ezek ha szar a társaság...

2014. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én pl Blade and Soul-on játszok.

Amin ezelőtt huzamosabb ideig játszottam az a Vindictus, de nem véletlen hagytam ott 3év napi rendszeres játszással.

BnS-ben ingyenes játékosként nem vagy hátrányba semmiben azt leszámítva, hogy a fizetős csak annyit nyer a pénzével, előbb lesz meg neki a max/jobb cucc. De aki informálódik, tudja mit merre hogyan az lazán felzárkózhat - az már más téma ki mennyi időt áldoz a hobbira. ^^


Pl én napi szinten játszok ezen is.

Szeretem :3


24-N

2017. márc. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a komit, de még várok sok sok választ :D
2017. márc. 3. 08:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!