Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ismertek olyan női játékosokat...

Warren Scott kérdése:

Ismertek olyan női játékosokat, akik ha tehetik, mindig férfi karakterrel játszanak?

Figyelt kérdés
A kérdés egy tegnapi téma ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__jatekok__5443272-f.. ) kapcsán merült fel. Gyakran van olyan, hogy a játékban lévő női karaktereket azzal gyanusítják, hogy igazából férfiak, de vajon vannak-e fordított helyzetek? És ha igen mennyire gyakori? (én ismerek ilyen nőt :P)Ha egy válaszoló pont ebbe a kategóriába esik, kíváncsi lennék, hogy miért?

2014. jún. 6. 09:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Én azért, mert jó férfi bőrbe bújni, még ha csak játékban is. Persze ha rákérdeznek, megmondom, hogy igazából nő vagyok, szóval nem adom ki magam férfinak.

Másrészt meg jó egy nekem tetszetős karakterrel játszani.

Egyébként számomra ez nekem sosem volt furcsa. Ha megláttam egy női/férfi karaktert, sosem gondoltam rögtön arra, hogy biztos a valóságban is ugyanolyan nemű. Épp ez a lényeg, hogy ezekben a világokban kedvünk szerint lehetünk akárkik.

2014. jún. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a korrekt választ!

Ment a zöld kéz és várom a további válaszokat ;)

2014. jún. 6. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!