Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Tescoban lehet vásárolni...

A Tescoban lehet vásárolni játékot? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval.Osztálykirándulás lesz,Vajdaságból(Szerbia) megyünk Magyar országra,és mikor jövünk haza,bemegyünk a Tesco-ba.

Én 15-20 ezer forintot viszek(az sok? xd nem értek a forinthoz...)

És lehet venni PC játékot bent?*--*(valami komolyabbat)

Ennyi pénzért?Egyáltalán van? xd

Köszi


2014. jún. 5. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet kapni, de általában túlárazzák. Egy PC játék általában 9-10e Ft, de Tescoban bármennyi lehet.
2014. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Jó Isten :P

én max 5000 ft-ra gondoltam de ok :D

2014. jún. 5. 19:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Szóval. Jöhettek nyugodtan. Itt Magyar országon is van civilizáció. És képzeld, a tesco mindenhol tesco. Vannak pc játékok is. Nem mi akartuk, hozták. Áram és víz is van a településeken. És a lakosság többsége tud írni és olvasni. Hozzál több pénzt, mert szeretjük, ha a külföldiek nálunk költik el. Érezzétek jól magatokat!
2014. jún. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem,mert nálunk NINCS tesco... én kérek elnézést.
2014. jún. 5. 19:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Te még sosem jártál TESCOban?! Más multiban sem?
2014. jún. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az új AAA kategóriás játékok 7-10k közötti áron mozognak, de üzletenként lehet pár ezer forint eltérés. A Tesco-ban pedig nagyon változó, lehet, hogy kifogsz valami akciót és már 4-5 ezerért kapsz egy újabb játékot, de lehet, hogy túl van árazva. De érdemes körül nézni a régebbi címek között azokat van, hogy 1-2 ezerért be lehet zsákolna sőt néha 1000 forint alatt is kapsz 2008-10-es játékokat is.
2014. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen még nem voltam...Erre nincs olyan.

--

Köszönöm,figyelmes leszek :)

2014. jún. 5. 20:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Mikor monitort akartam venni a gépemhez akkor a tescoba néztem ki egyet 40 ezer forintért, majd a pcx-en megvettem 30-ért. Ennyi a különbség a Tesco ès más között.
2014. jún. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Itt nagyon sokan a jelenben élnek, régebbi, de mégis kifogástalan iszonyatosan jó játékokat akár már 990 ftért is kapsz.
2014. jún. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak hogy feltüntessek párat:

Just Cause 2, Painkiller Universe, Fable the Lost Chapters, Rainbow Six Vegas, Trine 1-2, Gothic 3, és még sok mást 990 Ftért vettem.

No One lives forever 1-2, The Void, Experience 112, 500-700 Ftért vettem.

SPLINTER CELL TRILOGY-T 990 Ftért árulták valamikor.


Vannak amik túl vannak árazva, de néha olyan akciók vannak, hogy ehajj'. :D


Ezek mind nagyszerű játékok, csak szimplán nem manapság jelentek meg.

2014. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!