Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A SimCity (2013) nevű játékot...

Csepi i kérdése:

A SimCity (2013) nevű játékot szeretném megvenni, és én a windows xp-t használom. Ha megveszem elindul a játék xp-n is?

Figyelt kérdés
Akinek xp-je van és simcity-je az legyen szíves választ adni.

2014. jún. 5. 18:43
 1/5 anonim válasza:
100%

Google a barátod :)

Amúgy igen, el fog indulni :D

[link]

2014. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is néztem. :) De őszintén szólva nem nagyon bízok meg benne, ezért ki kérem a játékosok véleményét is :D mert nem szeretnék 12-13000 ft-ot kidobni az ablakon.
2014. jún. 5. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Te jó ég, nem olcsó. 4-5000-ért már tudsz venni kulcsokat. Aprókon érdemes nézelődni (prohardveren szoktam), figyeld az értékeléseket és ha megfelelő embertől vásárolsz, nem lesz semmi gond. Jómagam is ott keresgélek, sokat tudsz spórolni.


City of Tomorrow kiegészítőt is 3-4 ezer körül már láttam.

2014. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Körülnézek az oldalon :)
2014. jún. 5. 20:05
 5/5 anonim válasza:
100%
Én a cd galaxison vettem akciósan 4990.-ért az alapjátékot...de már win7-esem van.Az xp-n is el kellene indulnia...
2014. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!