Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért fagy ki nálam teljesen...

Uzumatyi kérdése:

Miért fagy ki nálam teljesen a Battlefield 3? De úgy hogy csak akkor tudom kikapcsolni a gépet ha hosszan lenyomom a kapcsolót :S

Figyelt kérdés
A gép bika erős,minden játékot maxon visz lagg nélkül,a BF 3-at is,még neten is,de lejjebb vettem a grafikát,már LOW-ra,és így már egy Mach-et letudok nyomni,de szokása hogy pl a menüben is úgy kifagy hogy megáll a kép,és zúgó hang van,és hát eléggé érdekes,hallottam hogy haveromnak régen volt ilyen 1x - 2x,de nem tudok rájönni hogy mitől van! Szerintem nem a grafika a gond,de akkor mi?SOKAN JÁTSZANAK? (Origin-es,ingyen szedtem le...)

2014. jún. 4. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:

SOKAN JÁTSZANAK?

Igen!

Szerintem nem a grafika a gond,de akkor mi?

Ha a gép bika erős vinni-e kéne!

Töltsd le újra a játékot ha a menübe bugos!

2014. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondom egy játék sem hibás,mindent fullon visz hibátlanul ezt is Single-ben,és az volt a kérdés mik a hibák!
2014. jún. 4. 19:26
 3/7 anonim válasza:

aki azt irta, hogy azért fagy ki mert sokan vannak, az hülye, már bocs XD...

Semmi köze ahhoz, hogy mennyien játszanak 1 szerveren.

most hogy ingyenes lett a játék, kismillióan játszanak, és ez a kifagyásos probléma a playerek max 10%-át teszi ki


Valami a géppel lehet probléma, bármi:

-valami hiányzó program, ami kell a játékhoz

-directx

-pluginok

akármi ami hiányzik, vagy csak szimplán, a windows, ami beleszól.

lehetséges olyan, hogy valami beállitás miatt akad ki.

pl lehet ez egy vsync, vagy játékon kivüli beállitás.


Nekem kevésbé erős a gépem, és mégse fagy ki, pedig lenne rá oka, mert nem játszok többel mint 30-fps-el, megisterhelem a gépet erőssen, és semmi.


nézz utána szerintem biztos van külföldi emberek között olyan aki megoldotta ezt a problémát...

2014. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,majd még nézegetem a beállításokat,de mondom az a fura hogy csak multiba vacakol :S
2014. jún. 4. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Soha nem irtam hogy amiatt fagy ki mert sokan játszanak rajta. csak elmondtam :D
2014. jún. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is ugyan ez volt a baja /nerfioner/ nekem hardveres hiba volt vettem új ramot alaplapot és processzort és utána jó lett
2014. jún. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi,de rájöttem hogy lényegében a Multija vacakul van megírva,ezt többen is mondták :D
2014. jún. 5. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!