Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a legnehezebb játék amit...

Mi a legnehezebb játék amit valaha játszottál?

Figyelt kérdés

Fokozattól függően (lehet valaminek hard módja is akár).

Nekem:

Ghost Recon

Ghost Recon Advanced Warfighter

FarCry

Brothers in Arms Earned in Blood

The Void

God of War Titán Mód


2014. jún. 2. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

dark souls

Demon's Souls

2014. jún. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Toy Story! és ez nem vicc, az első pálya, ahol Buzz-zal kell menni kifogott rajtam kiskoromban is és most is :D
2014. jún. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
pedig az sz
2014. jún. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*naa pedig az szörnyen egyszerű :D
2014. jún. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tengor ***** válasza:

Line of Sight Vietnam még játszható volt, de a többi játékhoz képest számomra elég nehéz.

A Commandos 3 viszont játszhatatlanul az volt. Első pályán nem tudtam elindulni...

2014. jún. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Warren Scott ***** válasza:

A legelső Tomb Raider (1996) számtalan elhalálozás kellett pár csapda kikerüléséhez, és rengeteg nagyon jól szerkesztett pálya, eldugott részekkel. Igazi felfedezés íze volt.

A mostani Tomb Raider is jó, visszahozott egy keveset abból a felfedezősdiből, de még mindig érezni a kötöttséget és egy veterán játékosnak két-három rövid délután alatt végigtolható.


Rainbow Six (1998) Rainbow Six Rogue Spear (1999) A realizmus bevonulása a "lövöldözős" játékok világába. Egyetlen terrorista akit nem vettél észre időben ki tudta irtani az egész osztagod. Egyetlen lövés is halálos lehetett, túszmentés, akcióterv kidolgozása és aztán improvizálás mikor a terv összedőlt egy ponton.

A mai napig meghatározó élmény. (persze a Vegas1-2 is jó volt, de hiányoltam az opcionális lehetőséget a tervezési fázisra :P )


Thief 1 (The Dark Project 1998) Lopakodás, mindig az árnyékok között, minden lépés hangjára figyelve, riasztás és gyilkolás nélkül ellopni valamit, igazi kihívás volt és hatalmas élmény.

2014. jún. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Na igen, a régi játékok jóval nehezebbek úgy alapjáraton mint a mostaniak. Akkor még nem volt ennyire telített a piac, sírt is volna az ember ha 1 délután végigviszi a nehezen megszerzett eredeti játékát. :)


Én emiatt szeretem a Ghost Recon Advanced Warfighter-t, mert 2006-os, és mégis 1 lövéstől halott vagy, szintúgy - 1 ellenfél képes kinyírni mindenkit.

2014. jún. 3. 10:38
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a játék...beszarás milyen nehéz :D

2014. jún. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Super Hexagon
2014. jún. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Régen volt egy pár, de már nem tudom melyikek. Nyilván min. 6-7 évvel ezelőtt, mert a mostani játékok még viccnek is rosszak kb. (tisztelet annak a nagyon kevés kivételnek)
2014. jún. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!