Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dark souls-ba hogy lehet...

Dark souls-ba hogy lehet ezeket megcsinálni? (Több lent)

Figyelt kérdés
Abban kérem a segítségeteket hogy hogy kell kardot szentelni és az átjárót megnyitni.

2014. jún. 1. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem késő még akkor írj privátot hogy jelezz és segitek
2014. jún. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fegyvereket úgy kell megszentelni hogy vagy varázslat ami van amit megtalálsz és kell hozzá sok int/faith. Van még item amit felraksz a fegyveredre és kb 1 percig rajta van. És van a permanens enchant amit a blacksmitheknél lehet megcsinálni. Embert kell szerezni és oda adni neki és akkor már tudsz enchantolni fegyverre bármit olyan ember kell hozzá ha (divine(faith-en alapuló dmg) akkor a pillangó boss utána embert kell oda adni neki) De mielőtt feltudnád szentelni a fegyvered előtte még fel is kell fejleszteni Shardokkal amit találsz a játék folyamán folyamatosan lényekből vagy csak simán a földről. PL: Ha divine-t akarsz a kardra tenni akkor asszem legalább sword+5 nek kell lennie, de ha véletlenül chaos-t szeretnél akkor ahoz már sword+10 kell. A Blacksmith a gargoly elötti bonefire alatt találod meg :) Az átjárót megnyitni nem értem melyikre gondolsz? Melyik Dark souls I v. II?
2014. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Asszem 1... De a tesóm játszik vele ( én csak nézem :D ) Van egy ilyen vizes hely ahól előtt "megidéznénk" egy szörnyet lehet hallani a hangjátb
2014. jún. 27. 09:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Tán ott ahol ül az a nagy holló (?)
2014. jún. 27. 09:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Van pár vizes hely :D milyen szörnyek vannak ott, kb mi volt az utolsó boss amit leöltetek?:D
2014. jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!