Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki írna nekem olyan...

Kegyenc65 kérdése:

Valaki írna nekem olyan horror játékokat amelyek annyira ráhozzák az emberre a frászt hogy csoda hogy nem kap epilepsziás rohamokat és nem kaksizza össze magát? Olyan játékokra gondolok mint pl: Affected vagy a Paranormal.

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

van egy jó kis netes játék.....plusz minusz egy szívroham ha nem számít még most próbáld ki....szóvall akkor írd be a google ba hogy scary pranks ...menj az elsőre ott behoz egy olyan oldalt amin játszani lehet ...menj arra amyelyiken egy kék mezőbe kell vinni az egérrel egy kis négyzetet

majd számolj be a dolgokról :D

2014. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Outlast, fear, dead space.
2014. máj. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Máj. 30-án kiderül, hogy a The Forest-et idelehet-e majd sorolni.
2014. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Warren Scott ***** válasza:

#2 igazat mond, az Outlast pont ilyen "olcsó" riogatásokkal operál. Én ugyan az eszesebb feszülgséges dolgokat szeretem, de ha neked bejön a frászhozós műfaj akkor mindenképpen javaslom ;)

A Deadspace sorozat szintén jó, az kombinálja a feszültség fokozását a fársztörős szakaszokkal :P


A Fear szintén jó, bár azoknak problémás lehet, akik nem viselik jól az FPS játékokat.

2014. máj. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Outlast, Daylight (szellemes-paranormális, nagyon fosós), Penumbra, Amnesia, Slenderman (viccből ki lehet próbálni).
2014. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Penumbra, Amnesia: The Dark Descent és a Slender: The Arrival. Én ezeket nem bírtam, remegtem az idegtől.
2014. jún. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!