Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban mi az a kliens?...

Minecraftban mi az a kliens? (Mert szeretnék egyet, ahhová be tudom tenni a skinem. )

Figyelt kérdés
A Legend Crafters szerveren akarom, hogy lássák a skinem. Ehhez nincs eredeti minecraftom, de hallottam, hoy klienssel működhet. Az gond, hogy azt se tudom, mi az a kliens. '.7.9-es kliens van? Léci segítsetek.

2014. máj. 25. 12:59
 1/3 anonim válasza:
A kliens az egy olyan feltört minecraft, aminek egy külön szerverhez csatlakozik, nem a minecraft.net-hez és onnan 'tölti le' a játékosok által feltöltött skineket. Viszont kliensből rengeteg van (pl.:TTCraft, LegendaryMC stb). Ezek közül a TTCraft-ot használó játékosok, csak a többi TTCraft felhasználó skinjét látja (természetes van olyan kliens ami látja az eredeti minecraftosokét, de ez nem mindre igaz). Döntsd el melyik klienst szeretnéd használni, egyébként nem mindegyik frissült még 1.7.9, nem is tudom egyáltalán feltörték-e már ezt a verziót, ugyanis én jobbszeretem megvásárolni a fejlesztő által kiadott játékot, nem pedig a feltört néhol hibás játékot. Tehát ha nagy Minecraft játékos vagy és van pénzed akkor ajánlom hogy vedd meg a játékot mert tényleg itt már rengetegen látják a skinedet illetve mindig használhatod a legújabb frissítéseket a kiadás napján. Remélem tudtam segíteni!:)
2014. máj. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ferdi77 válasza:

Itt van egy:MesterMc Nagyon jó

és nem mester emszí hanem mester emcé

Regisztrálni is kell (nem muszály megadni a telefonszámot regisztrációkor)

2014. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem a mestermc nem olyan jó próbáld ki a livecraftot abba van vanilla és modos minecraft is. vagy van még ttcraft lazuritcraft ezek azok amik jók sztem
2014. júl. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!