Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft! Mért nem állnak...

Minecraft! Mért nem állnak fel a farkasaim?

Figyelt kérdés
Most szereztem farkasokat, és éjjelre kint hagytam őket, mert nem jöttek be a házba. Most viszont mindegyik csak ül és hiába kattintok rájuk jobb klikkel, nem kelnek fel.:/ Mi történt? Mit lehetne csinálni?

2014. máj. 22. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség szerintem. Minek a farkas?
2014. máj. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Vedd elő a kardot és nyomd rájuk a bal klikket. sokszor, nagyon sokszor.
2014. máj. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendes válaszok?
2014. máj. 24. 22:05
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy azért kellenek, mert cukik és szeretem a farkasokat/kutyákat.:P
2014. máj. 24. 22:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Két tippem van...


Ha nem mindig egy nevet használsz akkor talán a első tipp a jó mert én arra tippelek hogy, beléptél egy játékos névvel(legyen például Creppy) aztán, megszelíditetted a farkasokat majd,késöbb beléptél egy másik játékos névvel(legyen például EnderSlender) és,úgy fogják fel a farkasok hogy Creepy a gazdájuk és,EnderSleder egy másik ember...



A másik tippem ami talán még lehetségesebb is az hogy frissitetted a játékot és,a frissités miatt nem ismernek meg...

2014. máj. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát nem szoktam két játékos nevet használni és nem is frissítettem, de az esetleg lehet, hogy elgépeltem a nevemet és nem vettem észre. Azt nem tudom valahogy megnézni, hogy mikor milyen névvel léptem be?
2014. máj. 25. 21:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy elgépelted de sajnos nem lehet megnézni...
2014. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bár ha jobban belegondolsz akkor amint a szelíditő névvel lépsz be jó is lenne mert a rendes neveddel lépsz be és, attól hogy jártál ott egy másik névvel(akit másik embernek vesznek) még a elözö neved marad a "gazda"...
2014. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy akkor gépeltem el, amikor megszelídítettem őket.:/
2014. máj. 25. 22:29
 10/10 anonim válasza:
megszelidíted őket és jobb klikk rájuk és felállnak, e ne legyen a kezedben semmi.
2014. máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!