Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak, hogy onnan...

Mit csináljak, hogy onnan folytassam, ahol abbahagytam?

Figyelt kérdés
Még régebben megvettem a GTA EFLC-t, de sok ideig nem játszottam vele és a többi Games for Windows játéknál más profilt használtam. Most megint akartam a régit használni de amikor bejelentkeztem a játék az első küldetésnél indult. Megnéztem és nem voltak régi mentéseim. Mit csináljak, hogy onnan folytassam a régivel, ahol abbahagytam?

2014. máj. 22. 21:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel a mentéseidet a GfWl nem felhőben(online) tárolja... keresd meg a mentéseket és másold be a megfelelő helyre... már ha csináltál róla biztonsági másolatot...

Másképp eléggé necces lesz a gta iv tört verziójában eléggé trükközni kell hogy használhass netről leszedett mentéseket mert ha csak simán bemásolod elveszik minden ami addig volt és amit letöltöttél se működik.

2014. máj. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!