Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Euro Truck Simulator 2 Multi...

Euro Truck Simulator 2 Multi player új profillal miért nem ad több fuvart?

Figyelt kérdés

üdv!


Lényeg a lényeg hogy steam-en aktivaltam a ets 2 őt és felraktam a multi playert de ha csinálok egy új profilt külön a multinak egy fuvar után nem ad új fuvart.

Ha valaki estleg tudja a választ írja már meg nekem mi a vele a gubanc.


2014. máj. 20. 18:21
 1/2 Warren Scott ***** válasza:

Alighanem Alpha bug.

Viszont használhatod az offline profilod (én is azt csinálom) ugyanis ha nem tudsz csatlakozni, vagy megszakad akkor automatikusan átáll a program offline módba, mindenféle töltés nélkül, akadás nélkül, ugyanúgy be tudod fejezni a fuvart, ugyanúgy megkapod érte a pénzt.

Sőt ugyanúgy tudsz menteni is benne, azzal a különbséggel, hogy itt minden mentéshez álló helyzetben kell lennie a járgányodnak.


Amúgy ha multit játszol és offline módban vagy, még gyorsabb is a fejlődésed kicsivel, mert nincsen forgalom.


(Célszerű azt csinálni, hogy a singleplayerben készítesz egy mentést mielőtt multit indítanál, majd a multizás végeztével mentesz, azt vissza töltöd singleplayerben és újra elmented, csak a biztonság kedvéért )

2014. máj. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem nagyon köszi!:)
2014. máj. 21. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!