Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 2 magyarosítása? -. -...

BenceSD kérdése:

Sims 2 magyarosítása? -. - Alapmagyarjáték, link:

Figyelt kérdés
Sziaztok!A sims 2 ről lenne szó.Aki esteleg tudna küldeni magyar játékot az kérem linkelje...Sok magyarítást tudok mondani, de nem vagyok bolond,hogy azt választam ami mellesleg 99%-os (tudom, valaki beéri ennyivel is), mikor ott van a magyar játék.Itt az a lényeg hogy aki tud, küldjön, és ha meg senki sem küld akkor keresek én és belinkelem.Mivel pár percet kerestem, nem találtam, de miután kiirom, és ti már ezt rég látjátok akkor belefogok a keresésbe... :D Ha találok kilinkelem ami valószínű, de ha nem találok akkor titeket kérlek meg, linkeljétek, hogy ne csak én, hanem a többiek is megtalálhassák...(amúgy egyeseknek pl. nekem nem is megy a magyarosítás...)

2014. máj. 19. 18:55
 1/1 A kérdező kommentje:
Sziaztok!Megtaláltam... :) irjátok be a googlebe hogy torrenteval, és kiad egy oldalt...ott egy kis kereső, irjátok be oda hogy sims 2 kijön 3 oldal az utolsónál megtaláljátok
2014. máj. 19. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!