Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek jól döntöttem,...

Szerintetek jól döntöttem, hogy a Medal of Honor Warfighter-t vettem meg?

Figyelt kérdés

Lehetőségem nyílt a COD4-re, a BF3-ra, és a Warfighterre. Csak Single-zni szoktam.

A CoD-okat szeretem, de nem vált ki belőlem semmit különösebben, plusz kb 2 éve végigvittük egy jó barátomnál.

A BF3 tetszett, és jónak tűnt a single, de ez drágább volt, és ráadásul:

Nem rég vettem meg a 2010-es MOH Rebootot (350 ftért, jó üzlet volt), és iszonyatosan tetszett. Bejött hogy nem akar több lenni a valóságnál, a legnagyobb jelenet az volt amikor egy lerobbant épületnél körbe vettek az ellenségek. Ezt az irányvonalat akartam követni, ezért választottam a Warfighter-t.

Ami miatt viszont félek, hogy állítólag a játék RETTENETESEN instabil.


2014. máj. 19. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A Warfighter egy bugos okádék :(
2014. máj. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Milyen bugok fordulnak elő sűrűn? A Patchek nem javítottak semmit?
2014. máj. 19. 14:19
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert hozzáteszem, azt tudom hogy a játékot hibásan adták ki, de már a megjelenéskor volt patch. Sokan ugye csak warezolnak, és a hibásan megjelent patch nélküli verziót töltik le, és sz**rozzák le a játékot.
2014. máj. 19. 14:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj én negvettem a mohW-t nem roszz játék csak 2-3 kijátszás után megunod .Èn szeretem de már unom.Amugy jó a grafikája de sajna tényleg nagyon bugos és néha nehezen indul el.Egyébként szerintem a bf 3 sokkal jobb .A bugok amikkel találkoztam a kövik: átlőttek a falon ,átfuttak a falon ,nem tudok embereket lelőni,nem megy vissza az élet ,néha visszhangos a beszéd.Egyébként jó játékot
2014. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!