Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Shakes and Fidget gombarendelé...

Shakes and Fidget gombarendelés. Átvertek?

Figyelt kérdés
Ma töltött fel apukám a telefonomra 3000 forintot majd rendeltem 500 forint értékben gombákat, majd megnéztem az összegem és a várt 2800 forint helyett cak 1800 volt a szamlamon, miért? ( a feltöltött pénzzel együtt 3200 volt a telefonomon.

#átverés #Shakes & Fidget #Gomba rendelés #sf12
2014. máj. 18. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
sose rendelj ilyeneken semmit, semmire se jó.... hülyeség!!
2014. máj. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezután nem rendelek az tuti..500ft-ért megéri nade 1500-ért...majd küldök nekik egy levelet..
2014. máj. 18. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Az furcsa, pegig ilyet nem szoktak csinálni. Lehet, hogy rá van szorúlva a játék, és több pénz kell neki!
2014. jún. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehet, hogy tévedés, mert ilyet nem szoktak csinálni és sokan rendelnek gombát, még én is vagy 2hetente és mindig megjön.. Nem tudom mi lehet, kérdezd meg a Tulajt keress e-mail címet vagy más elérhetőséget, csak ezt tudom ajánlani:D
2014. jún. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 No Name 80 ***** válasza:
Lehet hogy apukád nem 3000-et hanem csak 2000-et töltött és a szolgáltató küldte rösszul az SMS-t.
2014. jún. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!