Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World Of Tanks. Mi a véleménye...

World Of Tanks. Mi a véleményetek a SU-85-ről?

Figyelt kérdés

2014. máj. 16. 23:09
 1/7 anonim válasza:
100%

páncélvadász, nem rossz

van jobb is

2014. máj. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Régebben isten király volt azóta nem játszottam vele viszont mindenképp megéri játszani vele mert a su-100 nagyon jó kis TD.
2014. máj. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már nem wotozom (most war thunderezek) de amikor nyomtam akkor egyik kedvenc td-m volt tier V-ben a t49 után :)
2014. máj. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Iszonyat jó,mert elülső páncélát mág Tiger I el is nehezen ütöm át.Meg azért nagyon fáj hogyha eltalál.(Tipikus orosz ágyú)Hibái:Kis látómező(ez elég nagy baj néha...)és a sok gyenge pont.De azért nagyon ajánlom.
2014. máj. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó álca, pontos, gyors jó átütésű és megfelelő sebzésű löveg. Mozgékonyság sem utolsó meg szemből a páncélja sokat meg tud fogni, de azért nem való golyófogónak.


Ajánlani tudom márt csak azért is mert a nagy szintű szovjet páncélvadászok eszméletlen jók.

2014. máj. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szertem, kb 250 csatám van vele 58%-os win rattel. Jó kis fun tank, tényleg élvezet vele a játék. Fantasztikus ágyú, jó mobilitás, jó álcázási érték. Imádtam, mára viszont már abbahagytam a játékot vele, mert a buta játékosok miatt egyre nehezebben tudok vele érvényesülni. Nem szeretném elrontani vele a winratemet, olyan szép mellette az az 58%. 1 szó, mint száz, én nagyon tudom ajánlani, szerettem, perfektó a maga nemében, igazi TD.
2014. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 macipapa17 válasza:
az a td király tier 5 td-ben nincs jobb de szorosan mögöte van az at 2 ami szerintem kérdéses
2014. júl. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!