Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Euro Truck Simulator 2 megy...

Euro Truck Simulator 2 megy nem steam-es játékkal a multiplayer?

Figyelt kérdés
Túl drága, nincs rá keretem megvenni 10 ezer forintért, ha lenne annyi pénzem megvenném, szüleim meg nem engedik hogy a kártyájukról vegyem meg. Meg lehet oldani hogy mennyen valahogy? Folyamatosan OFFLINE. Nem bírom ki, hogy nem tudok másokkal játszani.

2014. máj. 16. 15:24
1 2
 1/12 Tengor ***** válasza:
Gyűjts rá! És amikor összejön a pénz, akkor megveszed. Ennyire egyszerű.
2014. máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az nem mostanában lesz, talán jövőre, nem vagyok elkényeztetve. Várni meg nem tudok! Tudom nem hiszed el hogy mi a helyzet, de sajnos ez van!
2014. máj. 16. 15:39
 3/12 Warren Scott ***** válasza:
5%

Most nem azért, de a hivatalos honlapon semmi nincs multiplayer opcióról.


Van ugyan egy hivatalosan "moddolással" foglalkozó oldal ahol állítólagos multiplayer mod amit le lehet tölteni, de amit gyanúsnak találok ebben, hogy közvetlen letöltéses.


Egy gyanús orosz oldalban megbízni, hogy vírusmentes dolgot kapsz onnan pedig botor dolog. (a modok alatt pedig tört verziós programokat reklámoznak, szóval tutira nem a hivatalos készítők jóváhagyásával csinálták a modot)


Ezen felül pedig a youtube-on feltüntetett állítólagos multiplayer gameplay felvételeken semmi nem igazolja, hogy tényleges multit látnánk.

Egy jobb video editorral én is uda tudok tenni neveket másik kamionok fölé, meg "health bar-t" és valami chat szerű dolgot ami lassacskán kúszik felfelé a sarokban.

2014. máj. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Tengor ***** válasza:
Igen, nehezen tudom elhinni, hogy nem vagy képes várni egy játékra. Furcsa, hogy ezen múlik a boldogságod. Talán a világban van a hiba... vagy épp benned...
2014. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Warren Scott ***** válasza:

tudnám javasolni, hogy keress rá a free to play autós programokra ha mindenáron online szeretnél játszani.

Olyasmiket mint a Need For Speed Online biztos fogsz találni. Lehet hogy létezik valami kamionos is talán, de addig még a hivatalosan vásárolt programmal rendelkezőknek is marad az offline mód az Euro Truck Simulator2-ben.

2014. máj. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Az tudom hogy nem hivatalosan csinálták, de sajnos csak steam-en keresztül működik.

Ezen az oldalon meg mindenkinek megy a multi, még találkoztak egymással is, nem kamu weboldal: [link] Ne meséljétek be hogy nincs multi!


Bennem van igen a hiba, nem tudok várni. Már kb 1 éve várom hogy meg tudjam venni a járékot és sajnos nem jött össze még! Nem ezen múlik a bolldogságom, csak kicsit elkeserít a dolog, nem azért mert kocka vagyok, nem vagyok kocka.

2014. máj. 16. 16:29
 7/12 Warren Scott ***** válasza:

Senki nem "mesélte be" hogy nincs multiplayer.

Csak azt mondtam hogy a hivatalos változatban nincs. A többi meg gyanús vagy nem igazán működik jól.

2014. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Warren Scott ***** válasza:
100%
@ Kérdező - Küldök neked privátot ami megoldja a problémád nagyobb részét ;)
2014. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor bocs, rosszul értelmeztem. :)
2014. máj. 16. 18:31
 10/12 Warren Scott ***** válasza:

Közben azért kiteszem ide a korrekciót, mert nyomoztam kicsit a kérdésben.


Hivatalos multiplayer az Euro Truck Simulator 2 játékhoz VAN, csak még a "nyitott alpha" teszt fázisban és mint ilyen tele hibákkal és kellemetlenségekkel.

Jómagam a steam community-n keresztül értem el a letöltési linket, és a játéknak kötelezően a telepített játékok listájában kell lennie, már a letöltés kezdéséhez is.

2014. máj. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!