Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell moddolni a minecraft...

Hogy kell moddolni a minecraft 1.7.9-et?

Figyelt kérdés

Minden leírásban a minecraft.jar-t kellene a bin mappából megnyitnom, de nem, hogy a jar file nincs a fő könyvtárban, de még bin mappa sincs :/

Egy screenshot a telepítési mappáról:


[link]


A fájljaim közt van a gubanc, vagy ehhez a verzióhoz már más módszert kell alkalmazni?


2014. máj. 15. 10:32
 1/3 Tengor ***** válasza:
A leírások az alap MC-re vonatkoznak. Ha buherátort (launchert) használsz, akkor az oda teszi a bin mappát, ahova akarja.
2014. máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem használok semmit. Letöltöttem, feltelepítettem (1.7.5) majd frissítettem. De frissítés előtt sem volt bin mappa. De amúgy az egész merevlemezen futtattam keresést és nem talált minecraft.jart... Az összes buheráció, amit használok, az egy HD textúra csomag.
2014. máj. 15. 11:42
 3/3 adventurer111 ***** válasza:
A versions mappába lesznek a jar ok amiket keresel verziószámal.
2014. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!