Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Watch dogs xbox one edition-hö...

Watch dogs xbox one edition-höz nem lessz magyar felirat?

Figyelt kérdés
konzolok szervizén azt írják hogy lesz de máshol minden platformhoz írják hogy van kivéve xbox one-hoz akkor lesz hozzá vagy nem ?mivel nem szeretném hogy előrendelem és aztán mégse legyen rajta mert ha nem lesz akkor nem izgat a játék

2014. máj. 14. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz.Az M$ Eléggé leszarja Európát.
2014. máj. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz.
2014. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kár mert azt nétem h ps4 hez ps3 hoz meg xbox 360 hoz is lessz akkor már megcsinálhatták volna onera is!:(
2014. máj. 15. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire van elkésve a válaszadás, de én élből meg sem néztem (angol a one rendszerének a nyelve is) hogy van-e a játékban magyar felirat. Jelen álláspont szerint (akkor nem tudom mi volt) van felirat. Én akkor vettem észre mikor már angol felirattal végig játszottam. Az a gond ezzel, hogy bár értettem de volt ahol kimaradt ez-az, pl az elejét nem teljesen értem így a végét sem értem pontosan. Spoilerezek épp most, ha nem játszottad volna végig ne olvasd tovább. A végén kiderül, hogy Clara-t küldték rá Aiden-re és társára, ő derítette ki kik ők és feloldozásképp segít Aiden-nek ugyanis nem tudta hogy tettének ilyen következménye lesz (az unokahúga halála). De hogy mivel ártottak a Hotelben az öregnek az első küldetéssel amit intrón keresztül láthatunk hogy Clara-t (meg aztán azt az embert aki kilőtte a kereket) rájuk küldte nem tudom.
2017. aug. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!