Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of warcraft kasztok (? )

World of warcraft kasztok (? )

Figyelt kérdés
Egy ideje nem játszottam és most akarom újra elkezdeni. Tauri wow szerveren fogom játszani és nemtudom, hogy milyen karakterrel játszak. Van egy 80as night elf druidom amit feralnak csinálnék meg, vagy egy human warrior, az olyan 50 körül van és egy night elf hunterem, az is olyan 40-50 körül. Bg-re akarok járni, meg pvp meg azért ugye raidok is. A három közül melyikkel lenne érdemes foglalkozni? Elvileg vmikor jön a Cataclysm és az is érdekelne, hogy ott melyik lesz a jobb.

2014. máj. 9. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vágom hogy azon a szerveren van-e valami különbség az eredetiekhez képest de anno a cataclysm-ben amíg játszottam a fire mage-ek nagyon op-ok voltak.
2014. máj. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a feral elég jó lesz catában. most eredetin is nagyon jó, csak érteni is kell hozzá.
2014. máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ha választanod kell akkor a human paladint válaszd! Én BattleGround-ozni szoktam vele ,85-ös szintű. Ott viszi a pálmát sok élet töltése van stb. stb. Mondjuk én még taurin nem mentem . Cataclysm warsongon vagyok.
2014. nov. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!