Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csábításból jeles?

Csábításból jeles?

Figyelt kérdés
Elrontottam valamit amikor a 2012-es halloweeni miniepizódban jártam így most kővel kellene dobálnom a denevéreket... Hogyan tovább? Így is be lehet fejezni az epizódot? Ha nem akkor hogy tudok visszalépni az eredeti epizódomhoz? please help!!!! :)

2014. máj. 9. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebből nem értek semmit. Mit rontottál el?
2014. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát mert ha akármelyik megoldást nézem odaadja a boszi a macskáját de nekem nem adta (pedig kellett volna denevért fogni) :) igy is meglehet?
2014. máj. 10. 21:27
 3/4 Kameko-san ***** válasza:

Persze, így is meglehet csinálni. :) Valószínűleg rosszul válaszoltál a boszi valamelyik kérdésére, ezért nem adta oda neked a macskát. (De ne aggódj, én már párszor végigjátszottam, és soha nem adta oda. :D)

Annyi a dolgod, hogy megkeresed a köveket, aztán odamész a denevérekhez, és már megy is tovább a sztori. ^^

2014. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és hol találom a köveket? :)
2014. máj. 11. 09:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!