Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fraps programmal szoktam...

Fraps programmal szoktam mostanában felvenni videókat (tauri wow) és tul sok helyet foglal mit kéne tennem hogy a videó minösége jó legyen és ne legyen olyan nagy?

Figyelt kérdés
2014. máj. 9. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Konvertálással veszteségesen tömörített formátumra alakítod át (Format Factory-val például), azzal a nyers videó méretének kb 80-90%-át is elveszti.
2014. máj. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Warren Scott ***** válasza:

Tudom, hogy a Frapsról kérdeztél, de mivel én is hasonló problémával küzdöttem, gondoltam megosztom veled, hogy a Bandicam beállításai között olyan "finomhangolást" lehet eszközölni, amivel csökkentheted a rögzített videó méretét.

Kezdve a rögzítéshez használt video codec beállításával, a hangminőség állítgatásával, a framerate visszavételével (Pl. ha nem akarsz slow motion jeleneteket készíteni a nyers videóból utólag a szerkesztésnél, akkor nem látom értelmét a 30 FPS feletti felvételnek) meg hasonló apróságokkal.

Csak példaként az első Arma3 gameplay felvételem kb 20 perc volt (az én beállításaim mellett persze, az én gépemre optimalizálva) ami kb 3GB területet foglalt, a Fraps használatával. A következő próbálkozásom szintén 20 perc, de csak 1,8 GB.

2014. máj. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!